Simple vásárlói tájékoztató

Milyen egy jó szexpartner?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

pandora

Milyen egy jó szexpartner?
Sokan írják a bemutatkozásukban hogy szexpartnert keresnek. Sokszor és sokan hivatkoznak arra hogy ez egy szexpartner kereső oldal. Nekem erről mindig a teniszpartner, kártyapartner ugrik be. :)
Vagyis hogy a partner mindössze segítő egy tevékenységben, amit nem egyedül akar csinálni valaki. Pedig a szex azért egy kicsit más...

A kérdéseim, amivel kapcsolatban érdekelnének a vélemények:

Mi a különbség a szexpartner és a barát/barátnő, vagy a szerető között?
Ki mit ért "jó szexpartner" alatt? Egy dögös ágycsatát? Testi-lelki barátot? Havert? Szerelmet? Pusztán egy tevékenységhez segítőt? A szexpartner egyvalakit jelent, párhuzamosan többet, vagy folyamatosan újabbat és újabbat? 

Hogyan képzelitek el a számotokra ideális szexpartnert? Milyen lenne az, aki után azt mondjátok, hű...megtaláltam amit/akit kerestem?

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
szmarci-26
#462 (2017-11-21 16:38:50) |
Én nekem erre kicsit nehéz válaszolni, mert mindenképpen fontos a lelki közelség. Anélkül - azt gondolom - nincs szex sem. Viszont a szexpartner nem nyitott párkapcsolati társ. És én nem tudom, mi a határmezsgye a kettő között. 
Mert van az úgy, hogy az embernek van egy ellenkező nemű barátja, s vele esetleg szexelnek is olykor, mikor magányosak. De feltenném tényleg a kérdést: mikortól kezdődik az ún. "nyitott párkapcsolat"? És hol végződik az ún. "barátság extrákkal" dolog?

Én úgy figyeltem meg, hogy az ilyen emberek valahol belül mindig magányosak, és az ebből fakadó gyöngédség igényre keresnek gyógyírt. Segítenek egymásnak átvészelni időszakokat, és mellette megadják a testi örömöket is, a gyöngédséget. 
Nem tudom, mennyire célravezető ez a hozzáállás. Én így látom.
optimista82
#461 (2017-11-04 09:54:23) |
FIGYELMES!!!
nevergreen
#460 (2017-11-03 15:59:15) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/3/USRf_33292f4/b555fa.jpg
Válasz a(z) 458. üzenetre:ne add fel ! sosem lehet tudni... :)  ....

[ugrás az előzményre]
tobamo
#459 (2017-11-02 22:36:18) |
Válasz a(z) 458. üzenetre:
Először is kéznél van, amikor szükséged van rá. Valamint fontosabb neki a Te élvezed, mint az övé vagy inkább az ő élvezete, ha láthatja a Te élvezeted. 

[ugrás az előzményre]
food-to-go
#458 (2017-11-01 22:47:06) |
én már nem emlékszem, milyen egy jó szexpartner... lehet, hogy nem is volt eddig olyan :( 
nincs kép nobody
#457 (2017-11-01 22:24:44) |
Jó szexpartner sokféle lehet. Sőt valószínűleg mindenkinek más egy kicsit.
De ha a tökéletest megtalálja valaki, és még érzelmek is vannak, akkor bárhogy is alakul az élete, mindig erre fog vágyni.
A jó szex alapvető, nélkülözhetetlen része egy hosszútávú kapcsolatnak. A megléte segít túl lenni a nehézségeken, a hiánya pedig...
ezogab
#456 (2017-09-25 23:00:51) |
Válasz a(z) 455. üzenetre:Nem hiszed el velem pont így történik sorba  :D  :D  :D 
Képzeld olyan döntéseket hoztam amitől másnak fel állt a bunda a hátán, elmebetegnek tituláltak és a mint kiderült idővel fantasztikus döntés volt  :D  :D  :D 

Nem arról van szó hogy akkor azt mondod mindig hogy hú ez a faszság jó döntés volt hanem az idő eltettével tényleg jó döntés volt vagy tanultál belőle még ha a könnyeid csorogtak is néha, de elérte a célt a tett.

Na a másoknak mit okozunk ez jó. De nagyon egyszerű vagy kaptuk tőle vagy majd visszakapjuk, semmi nincs véletlen, ja és ne csak ebben az egy életben gondolkodjál.
Na megent ki vertem a biztit  :D  :D  :D 
Bocsi  :*  :*  :* 

[ugrás az előzményre]
pandora
#455 (2017-09-25 13:26:00) |
Válasz a(z) 453. üzenetre:
Ja, az abszolút pozitív (és énközpontú) életszemlélet, amikor a faszságot is megmagyarázza az ember, hogy persze, szükségem volt rá, meg életem legjobb döntése volt. :D

Hát szerintem kevés olyan (egészséges önkritikával megáldott) ember van, aki azt mondja, én sose tévedtem és mindig jól döntöttem. Más kérdés, hogy a rossz döntéseinkből tanulunk. Csak sajna a leckének néha baromi magas az ára! 
És nem mindent lehet korrigálni, visszavonni, meg nem történtté tenni. Főleg gondolok itt azokra a dolgokra, amiket a rossz döntéseinkkel esetleg másoknak okozunk. Ők nem biztos hogy azt gondolják, hű de jó hogy tanultam belőle. :)

[ugrás az előzményre]
ezogab
#454 (2017-09-25 06:01:26) |
Ok hoztál egy rossz döntést.
Tudsz rajta változtatni???
Nem , max korrigálni esetleg.
Na de nézzük meg mondjuk azt a döntést pl. 1-5-10 év múlva, életed egyik legjobb döntése volt esetleg?? Talán mert megtanított valamire, akkor meg a két kezeddel törölted a könnyeidet.
No én így értettem  ;)  ;)  ;) 
ezogab
#453 (2017-09-25 06:01:25) |
Ok hoztál egy rossz döntést.
Tudsz rajta változtatni???
Nem , max korrigálni esetleg.
Na de nézzük meg mondjuk azt a döntést pl. 1-5-10 év múlva, életed egyik legjobb döntése volt esetleg?? Talán mert megtanított valamire, akkor meg a két kezeddel törölted a könnyeidet.
No én így értettem  ;)  ;)  ;) 
pandora
#452 (2017-09-25 00:11:43) |
Válasz a(z) 450. üzenetre:
Hogyne lehetne rosszul dönteni!
Az amikor utólag vered a fejed a falba hogy hogy lehettem ekkora barom - na az a rosszul döntés...

[ugrás az előzményre]
aareesz
#451 (2017-09-24 22:02:01) |
Ó, dehogy nem.
Hosszú lenne a lista. :D 
ezogab
#450 (2017-09-24 13:53:17) |
Válasz a(z) 449. üzenetre:szerintem teljesen jó a hozzá állásod, szerintem senkinek nem kell megfelelni csak saját magunknak mert az már nem őszinte.
 :D  :D  :D 
Jó a döntésképtelenséget persze nem így értettem.
Amikor azon dilemmázik valaki hogy megtegyem ne tegyem el kezd matekozni és végül nem tesz semmit. Nem tudunk rosszul dönteni,ezt kéne felfogni.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#449 (2017-09-23 07:54:00) |
Válasz a(z) 446. üzenetre:
Néha le kell szarni a társadalmat, és figyelmen kívül hagyni az impulzusait.
Persze a jogszabályokkal nem érdemes szembe menni (ez sem igaz teljesen) de az erkölcsi faszságok miatt nem vagyok hajlandó lemondani a kevés boldogságról ami megadatik. 
Egyébként miért lenne döntésképtelenség.
Már reggel is döntést kell hozni. Felkeljek, vagy ne.  :D  :D  :D 
Ha nem döntök az is egy döntés. :napersze: 

[ugrás az előzményre]
ezogab
#448 (2017-09-22 20:54:01) |
Válasz a(z) 447. üzenetre: :D  :D  :D  :D  :D  :D 
Vagy talántán, vagy palántán már nem is tudom  :D  :D  :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#447 (2017-09-22 13:12:25) |
Válasz a(z) 446. üzenetre:
Erről a kedvenc idézetem jut eszembe:" nem is tudom, ma olyan bizonytalan vagyok...vagy mégsem?...na jó...legyen egy erős talán." :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
ezogab
#446 (2017-09-22 05:45:51) |
Válasz a(z) 444. üzenetre:Hogy zavarosan ez így igaz :D  :D  :D  , mert folyamatosan pörög az agyam. Igen a döntésképtelenség ráillik az egész társadalomra, hogy miért talán túl sok az impulzus. Mindenki mondja "neked milyen könnyű" igen mert kettes számrendszerben gondolkodom, igen nem kurva egyszerű.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#445 (2017-09-21 21:32:45) |
A jó szexpartner az aki mellett én is annak érzem magam és aki tényleg élvezi is. :D (történjen az érzelmi, vagy érzelem mentes alapon.) 
esther
#444 (2017-09-19 12:54:55) |
Válasz a(z) 443. üzenetre:
Hááát..öö..kb igen. :D( - úgy értem a* most* számít, és nem vagy bunkó..csak kicsit zavarosan fogalmazol. :vigyor: )

A jelenben szeretném megélni a vágyaimat, és/mert nekem már nincs időm, se kedvem a "mi lenne ha" és a "de jó lenne egyszer"..típusú fantáziálásokhoz. ;) 
Jó, persze, van amire/akire érdemes várni két hónapot is akár... :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
ezogab
#443 (2017-09-19 05:51:05) |
Válasz a(z) 442. üzenetre:Csak a most létezik  :D  :D  :D 
megint bunkó voltam?

[ugrás az előzményre]
esther
#442 (2017-09-18 09:24:27) |
Válasz a(z) 441. üzenetre:
Teljesen félre értettelek. :) 
Úgy értelmeztem, aki számodra jó szexpartner, azzal vagy max.2 hónapot.
De ha már... neked nem éri meg két hónapot várni?

[ugrás az előzményre]
akim73
#441 (2017-09-17 15:57:03) |
Válasz a(z) 439. üzenetre:
Értem a Te álláspontodat mert mindenki más.
Ha érted akkor én szexpartnerről beszélek,nem szeretői viszonyról vagy barátságról.
Akinél kell 2 hónap ahoz hogy megkívánjam akkor ott sok akadály lehet.
Talán nem is akarja az ember azt a valakit akivel 2 hónapig logisztikázzuk az eseményt.
Szetintem.
De nem vagyunk egyformák,és én ezért tisztelek mindenkit.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#440 (2017-09-17 15:52:12) |
Válasz a(z) 439. üzenetre:
Az attól is függ, hány randi van az alatt a 2 hónap alatt. :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#439 (2017-09-17 15:44:04) |
Válasz a(z) 437. üzenetre:

Ezt azért cáfolnám, saját tapasztalatból. 
Szerintem 2 hónap alatt el sem jutunk a szexben arra a szintre, amiért "érdemes" belevágni.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#438 (2017-09-17 15:39:35) |
Válasz a(z) 437. üzenetre: :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
akim73
#437 (2017-09-17 15:36:21) |
Válasz a(z) 433. üzenetre:
Kb eddig tart a pezsgés szerelem nélkül.

[ugrás az előzményre]
akim73
#436 (2017-09-17 15:33:00) |
Válasz a(z) 435. üzenetre:Akkor mit erőlködsz itt ha ennyi tapasztalatod és igényed van ?

[ugrás az előzményre]
aareesz
#435 (2017-09-17 15:19:56) |
+3.000-5.000/óra és már van igazán jó szexpartner. 
:D  :D  :D 
aareesz
#434 (2017-09-17 15:17:37) |
Válasz a(z) 433. üzenetre:
Lehet, hogy max. annyit bír ki mellette valaki. :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#433 (2017-09-17 14:18:37) |
Válasz a(z) 431. üzenetre:
De ha jó, akkor miért csak 2 hónap? :o 

[ugrás az előzményre]
ninive
#432 (2017-09-17 10:03:11) |
Válasz a(z) 431. üzenetre:

Azert en adok fel evet a jo szexpartnernek.
Plussz, kesobb is osszejovunk alkalomadtan... :-D 

[ugrás az előzményre]
akim73
#431 (2017-09-16 23:22:48) |
Jó szexpartner:2 hónap max!
Rossz szexpartner:10000/óra
Rossz szerető :egy vagyon.
Jó szerető :még keresem.
ezogab
#430 (2017-09-11 20:49:38) |
Bakker, nem komplikálod túl??????????? :D  :D  :D 
Mint egy bartelüzlet 
Adás kapás, jajaj  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 
Én valahogy kurvára nem így működöm  :P  :P  :P 
tibi7309
#429 (2017-09-08 12:39:16) |
Válasz a(z) 427. üzenetre:
Úgy értem,hogy én például nem azért kényeztetem a partnerem,mert elvárok valamit.
Ha te megteszed akkor én is alapon .
Figyelve a másikra igyekszem kölcsönös örömszerzésre.
Nyílván az ember jelzi,hogy minek örülne.
Még hála Istennek nem volt ezzel gondom soha .
Egy szeretői viszonyba is lehet figyelmességet és szenvedélyt csempészni.
Kb így értettem. :)

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#428 (2017-09-08 10:25:05) |
Válasz a(z) 427. üzenetre:
"Ok, ha túlságosan csak kapni szeret(ne) a másik, akkor az részemről annyira kiábrándító lenne, hogy nem lenne folytatás. Viszont ilyen még nem történt velem. "

Velem megesett. Toronymagasan életem legrosszabb éjszakája volt. Pedig szeretek adni.

[ugrás az előzményre]
esther
#427 (2017-09-08 08:36:32) |
Válasz a(z) 423. üzenetre:

De mi az a "jó tett helyében jól jár alapon"??? :o 
Bevallom, sosem gondolkodom úgy szex közben, hogy én "ezt" fogom neki csinálni, akkor ő majd biztosan csinálja nekem "azt".. :napersze:  :napersze:  
Vagy hogy gondoltad ezt??

Nálam önzetlenül megy, meg vágyból, meg lelkesedésből...semmi viszont elvárás nincs. 
Ok, ha túlságosan csak kapni szeret(ne) a másik, akkor az részemről annyira kiábrándító lenne, hogy nem lenne folytatás. Viszont ilyen még nem történt velem. ;) 

[ugrás az előzményre]
tibi7309
#426 (2017-09-08 01:25:49) |
Válasz a(z) 425. üzenetre:
Hát úgy látom mára lefoglalnak a fórumozók :)
Holnap majd írok neked levelet mivel a két levélke igen csak kevés és nem is vagyok egy nagy eropolisos ezért kénytelen vagy ,vagyok várni ....de úgy érzem jót fogunk cseverészni ..... :) 

[ugrás az előzményre]
tibi7309
#425 (2017-09-08 01:03:39) |
Módodban áll privire hívni :) ?
Online várakozom ... még mindig :D 
Csak itt tudok magamtól jelezni amíg meg nem gondolod magad és nem hívsz ! :)
tibi7309
#424 (2017-09-08 01:00:32) |
Bocs,hogy itt írok de elfogytak a leveleim :D
Privire nem tudlak hívni .... :(
tibi7309
#423 (2017-09-08 00:51:34) |
Szerintem a jó partner az ágyban kendőzetlenül és " viszonzatlanul " akar a másiknak örömet szerezni hisz úgy is jó tett helyében jól jár alapon minden igényt kielégítve megkapja amit akar....
Ebből kifolyólag ismerjük egymás igényeit és testét.
aareesz
#422 (2017-09-04 23:34:03) |
Válasz a(z) 421. üzenetre:
Itt rendszeresen keverik a szezont a fazonnal. Pedig akármibe fog az ember, érdemes tisztában lenni az alapokkal.

[ugrás az előzményre]
ezogab
#421 (2017-09-04 22:42:33) |
Atyavilág megent a "szenthármasság" :D  :D  :D 
No akkor
Szexpartner = valami rendszer szerint összejártok hancúrozni
A barát/barátnő = a barátság az barátság, na az én olvasatomba különböző neműek esetén még néha a szex is belefér,de az már nagyon mély barátság és elég ritka
Szerető = a jó szexpartner és a barát egyben

Mit értek jó szexpartner alatt = akivel jó a szex ennyi és nem több, ja de lehet egyszerre több is és ahogy az élet hozza (amit letesz az ember elé a sors azt el kell venni és nem csak a szexpartnerre értem).

Az ideális szexpartner na ezzel azért vigyázzunk, mert ahogy én tudom minden éremnek kér oldala van, no de válaszolva én úgy szoktam mondani egy húron pendülnek, azaz nem kell magyarázni hogy mit hogy és miért, azaz zsák a foltját. :D  :D  :D 
Szerintem ;)  ;)  ;) 

pandora
#420 (2017-09-04 20:15:49) |
Válasz a(z) 419. üzenetre:
Én meg köszönöm a bizalmat. :)
Azt hiszem, a vacsorameghívás kicsit személyesebb annál minthogy a fórumba illő legyen, hiszen itt azokat a dolgokat beszéljük meg, ami mindenkit érdekel. Az meg talán nem mindenkit érdekel, hogy én mikor kivel vacsorázom. ;)
Úgyhogy javaslom, ezt a témát inkább magánban vitassuk meg. :)

[ugrás az előzményre]
keresgelek1970
#419 (2017-09-04 18:55:41) |
Nagyon köszönöm Nektek a beszélgetést valamit változott a véleményem az oldalról. Vannak itt értelmes emberek. Pandora Benned egy értelmes hölgyet ismertem meg, köszönöm. Egy furcsa dolgot megjegyzek azért. Ilyen Nőnek miért a gép előtt kell ülni és ismeretlen emberek estleges baromságait hallgatni. Ha lesz valakim  Én nem a gép előtt ülnék mozi, színház és mindenféle programokon lennék . Vagyis felmerült bennem lehet Pandora sem igazi? Erről, hogy lehet meggyőződni? Csak egy személyes találkozón amikor két ember egymás szemébe néz. ott és akkor derül ki minden a virtuális világ az személytelen. Igy akkor hiszek ebben ha Pandora elfogad egy vacsora meg hívást Tőlem.  
pandora
#418 (2017-09-04 18:39:23) |
Válasz a(z) 416. üzenetre:
Az intelligencia mindig releváns. Nem pont az hogy konkrétan valaki milyen iskolát végzett, az igaz. Ismerek olyan embert aki nem sok iskolát végzett de felnézek rá olyan bölcs. De általában kibukik az emberek stílusából a szellemi elegancia vagy a kapanyél. Az viszont nagyon fontos! A legtöbb nőt az agyánál lehet meghódítani. :)

Hibás gondolkodás hogy valami itt nem releváns. :( Találkozom ezzel a mondattal gyakran. Megkérdezek valakit beszélgetés közben hogy mivel foglalkozik, és közli hogy az nem releváns. Pedig valakit megismerni...hát a munkája az élete harmada. Nagyonis releváns. :) Erre általában én be is fejezem az ismerkedést, mert nem gondolkodunk hasonlóan.

Viszont azt kapásból közli szinte bárki -kérdés nélkül- hogy a farka hány centi, mintha az releváns lenne. Sajnos ez önmagában egy hozzáállás, ami - kinézettől teljesen függetlenül - engem elriaszt egy férfitől.

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#417 (2017-09-04 18:36:20) |
Válasz a(z) 416. üzenetre:Egy jó tanács: vagy farok, vagy arc. A kettő együtt ne szerepeljen az adatlapodon.
(Ki tudja honnan csap vissza, ki talál itt rád szomszéd ;-) )

[ugrás az előzményre]
keresgelek1970
#416 (2017-09-04 18:29:15) |
Én ezért is csináltam friss képeket.Nevettem is lehet nem fűnyírás közben trikóban kellett volna ( kicsit hajazok a pénz behajtókra) de ha találkozok valakivel most ilyennek fog látni így nincs csalódás. Iskolai végzettségeket nem is írtam pedig agyon iskolázott vagyok de ez itt nem releváns. Kérlek ha Te, Ti ismertek valós korrekt embereket itt akkor segítsetek. Különben Pandora a Te hirdetésed nagyon szimpatikus azt gondolom hasonló valamit keresünk (remélem bejelölsz) :) 
pandora
#415 (2017-09-04 18:22:01) |
Válasz a(z) 412. üzenetre:
De. Jól csináltad! A valóságot kell hirdetni. 

Amiket írsz, valóban sokaktól hallani. Hát, minél igényesebben néz ki valaki (kívül-belül), annál több közül választhat. De ez az életben is így van! Igyekezz te is minél jobb lenni hogy több közül választhass. ;)

Ha pedig valaki anyagiakat akar szexért cserébe, akkor jelentheted a moderátoroknak, mert ez esetben a türelmiben a helye.

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#414 (2017-09-04 18:17:04) |
Válasz a(z) 413. üzenetre:Ú, sokat mesélhetnék!  :-D
De szeretem ezt a billentyűzetet, nem akarom idejekorán hazavágni...  :-D

[ugrás az előzményre]
pandora
#413 (2017-09-04 18:15:26) |
Válasz a(z) 411. üzenetre:
Igen, ezt nagyon sokat hallom pasiktól. Egy kedves barátom már azt mondta mérleggel fog menni a randikra mert a 70 kilós nő 90 is megvolt. :D
A nőktől pedig, hogy biza a hős pasinak kihullott a haja mire a randi ideje eljött a hajasból kopasz lett, a sportosból pocakos. :D

Nem érdemes kamuzni, mert úgyis kiderül. Hidd el, meglepően sokan nem kauznak itt. Férfiak és nők is. Néhányat személyesen ismerek, akik pont olyanok mint amilyennek mondják magukat.

Szerintem a milyen céllal keresés tekintetében sem mindenki kamuzik. Sokan kiírják az oldalra becsülettel hogy milyen céllal keresnek, a többiek meg leszarják.
Az elég homályos dolog hogy mi az oldal "eredeti célja". Merthogy nincs ilyen.

[ugrás az előzményre]
keresgelek1970
#412 (2017-09-04 18:14:27) |
Leírom rövid de annál érdekesebb tapasztalataimat az oldalon kereső hölgyek egy részéről. Természetesen ez nem igaz mindenkire csak az Én tapasztalatom alapján szóval a felmérés nem reprezentatív. Itt a legtöbb hölgy az Én meglátásom szerint enyhén szólva elhízott ez egy kicsit számomra az igénytelenség határa. Ebböl kiindulva gondolom a magán életben sem találna partnert. A másik eset a kamu kép és csak levelezne illetve aki meg szuper az inkább anyagiakban gondolkodik. Van még egy eset ebbe bele is buktam, még intim képet is csináltam. Szóval a hölgy hirdetés mögé bújt valószínű meleg férfiak. Nekem semmi kivetni valóm nem ítélek senkit Hollandiában éltem (de miért?) A hirdetésemben a valóságot írtam magamról lehet nem 
 hirdetni?igy kell
perzselo-vagyak
#411 (2017-09-04 18:08:12) |
Válasz a(z) 409. üzenetre: Azt hiszem ismersz már annyira hogy ezeket mind tudom rólad. A megjegyzésem (amivel kiforgattam a szavaid, és ezért elnézést) arra a véletlenre vonatkozott, amivel felfedted a sajnálatos valóságot:
Itt ne számítson kamumentes ismeretségre.  :-)

Mert az egyik oldal azért ferdít mert az eredeti céljának megfelelően használná az oldalt, míg a másik azért mert bár szex alapokon, de többet keres.
Azonban az igazság itt senkit sem érdekel.
Így lesz a 160 magas, 110 kilós nőből teltkarcsú, vagy az ugyanilyen paraméterekkel bíró pasasból erős testalkatú.  :-D

[ugrás az előzményre]
pandora
#410 (2017-09-04 18:08:06) |
Válasz a(z) 408. üzenetre:
Na a hóhért akasztják! :)
Köszönöm a kérdést, amúgy nagyon jó kérdés. :D

A témát hosszan kifejtettem a bemutatkozásomban a lapomon.
Én is leginkább barátságokat keresek. Tét és kényszerek nélkül. Ezért leginkább beszélgetek, fórumozok, hagyom hogy megismerjenek azok, akik hozzám hasonlóan gondolkodnak. Mert jó eséllyel velük jól megértjük egymást.

Ha mindezek mellé külsőre is bejövünk egymásnak és van köztünk kémia, akkor pedig bármi lehet belőle. Rövid, közép, vagy hosszú távon. 
Nincsenek konkrét elvárásaim, ami eddig volt itt, az szépen magától alakult ki. Szex is, barátság is, dráma is...soha nem jó semmit nagyon erőltetni, görcsösen akarni...jön az magától. ;) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#409 (2017-09-04 18:01:06) |
Válasz a(z) 407. üzenetre:
Nincs benne irónia. Sajna az az erón az egyik legnagyobb baj, hogy azért mert katalógus, a pasik Palvin Barbit, a nők meg George Clooney-t keresnek. Aztán csalódnak. :(
Ugyanakkor magam is azt tapasztalom, hogy (bocs ha baromi sznobnak és önteltnek fog hangzani, nem annak szánom!) olyan kaliberű pasik próbálkoznak napi szinten, akikkel másik bolygón vagyok, szellemileg (basszus helyesírás!!!), tanultságilag, világnézetileg, karrierben, pénzben, ízlésben, ápoltságban, vagy alakban, ráadásul nősek. Közben meg egy csomó nő van aki hozzájuk való lenne, olyasvalakit keres mint ők, csak kevésbé dekoratív és ő is házasság mellett keresgél.

Eszembe nem jutna mondjuk egy 30 éves, kifogástalan külsejű és penge agyú pasinál próbálkozni egy érzelmet is igénylő kapcsolatra. Mert nem reális!!!

Azt is tapasztalom, hogy szarba sem veszik a reglapra írtakat és rám írnak hogy ráérek-e leszopni este vagy szeretem-e az análszexet. Pedig vannak nők, akik olyat keresnek és ki is írják a lapjukra.

Az ilyesmikből csak kudarcok születnek. :(
*A realitásokat erre értettem.*

[ugrás az előzményre]
keresgelek1970
#408 (2017-09-04 17:54:24) |
Köszönöm írásod. Nem vagyok türelmetlen sőt. Csak leírtam rövid tapasztalatom. Elsősorban barátságot keresek amiből az ismerkedés során valami nagyszerű dolog alakulna ki reményeim szerint. A sima szex érzések nélküli numerákon abból már kinőttem. Kérdeznék Te milyen kapcsolatot képzelsz el az oldalról és mit vársz el egy partnertől
perzselo-vagyak
#407 (2017-09-04 17:49:23) |
Válasz a(z) 405. üzenetre:
Azért remélem érzed az iróniát!   :-D :-D :-D

"Ha valaki tényleg találkozni is szeretne ne kamuzzon hülyeségeket."

És a válasz:

"Ha valós nőt keresel, akkor a vágyaid, elvárásaid is a valóság talaján kell hogy legyenek."

Ne is reménykedj kamumentes ismerkedésben!   :-D  :-D

[ugrás az előzményre]
pandora
#406 (2017-09-04 17:45:57) |
Válasz a(z) 405. üzenetre:
Üdv a fedélzeten! :)

Mivel még nagyon frissen regisztráltál, kicsit korai lenne türelmetlenkedni. :)
Vannak az oldalon valós nők bőségesen. Ha valós nőt keresel, akkor a vágyaid, elvárásaid is a valóság talaján kell hogy legyenek. Ha emellett ugyanazt a tiszteletet és figyelmet megadod a nőknek mint amit az életben szokás, akkor nem lesz probléma, fogsz találni partnert.

Sok sikert kívánok hozzá! :)

[ugrás az előzményre]
keresgelek1970
#405 (2017-09-04 17:37:52) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/1/USRf_14a5558/b69716.jpg
Szia! Szerintem sem jó az a szó, hogy szexpartner. Például Én barátságot, kapcsolatot írok. Jó pár éve voltam az oldalon, majd sokáig Hollandiában éltem, három hete jöttem haza. Azt tapasztaltam a hazai barátok eltűntek elköltöztek. Arra gondoltam hátha itt kialakul valami. A szexhez két ember szimpátiája kell, ehhez először kell egy kis  ismerkedés. Tapasztalatom nincs sok az oldallal , de nagyon sok a kamus személytelen ember. Ha valaki tényleg találkozni is szeretne (Én igen) ne kamuzzon hülyeségeket. Nekem nem sikerült még ismerkedni, találkozni igaz tegnap este aktiváltam Magam. Kiváncsi vagyok mások tapasztalataira az oldalról illetve Pandora a Te véleményedre 
pofi76
#404 (2017-08-08 18:48:32) |
Válasz a(z) 403. üzenetre: Igazad van.Teljesen.
Lehet rám sem lett volna ekkora hatással Diácska annak idején, ha össze jövünk, de így..... :pirul: Hát igen.

[ugrás az előzményre]
pandora
#403 (2017-08-08 18:37:57) |
Válasz a(z) 402. üzenetre:
Meg a beteljesületlen, az elérhetetlen.
Ez nagyon nagy igazság. Az ok egyszerű: nincs idő megunni, nincs mód rosszpontokat szereznie...

Mindenki, aki él valakivel, azt anno igazinak hitte.

[ugrás az előzményre]

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-462]

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.