Kíváncsi vagyok

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Kíváncsi vagyok
Ha egy férfival jól érezted magad, akkor bármi történjen később, sose mondd, hogy csak kihasznált, csak arra kellettél, hanem gondold azt, hogy legalább ez nem maradt ki az életedből, és ennyi élménnyel több, ha többel nem is.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
marus#72011-02-09 08:21:48
Válasz a(z) 4-es üzenetre:

Clary:

Fiatalodnék én, ha volna kivel! Egy kis életerő csak jól jöhet! :-)
marus#62011-02-09 08:18:40
Válasz a(z) 3-es üzenetre:

badbeat:

Köszönöm uram az elismerő szavakat! Igyekszem. :-)
marus#52011-02-09 08:17:14
Válasz a(z) 2-es üzenetre:

siofokinyar: 

A felhasználók nagy többsége nem az intellektuális képességeivel próbál hódítani, hanem a farkával próbálkozik, pedig ha megcsillantana valamicske értelmet a másik felé, egészen biztos vagyok benne, hogy nagyobb sikerrel járna. Ennyit az értékekről. Ha neked sikerült, gratulálok hozzá, hiszen a kevés kivétel egyikét találtad meg. Ebből is látszik, hogy van még remény. :-) Kalandot én sem keresek, hosszabb távban gondolkodom, erre törekszem, de amíg meglesz, hagy legyek egy kicsit rossz.  :-)
clary#42011-02-09 03:59:13
Válasz a(z) 1-es üzenetre:

Nagyon szuper meglátás :-) A szexre a nőnek (is) szüksége van-ettől leszünk "fiatalok ;-) -, ha meg összejön az ideális találkozó, úgysem menekül egyik fél sem :-) Hatás-kölcsönhatás :-P
badbeat#32011-02-08 21:00:45
Válasz a(z) 1-es üzenetre:Korrekt, becsülni való az optimista hozzáállás részedről!:-)
siofokinyar#22011-02-08 18:13:29
Válasz a(z) 1-es üzenetre:Ez az oldal nem híres a komoly kapcsolatokról! Bár én csak szép és hosszú dolgokról tudok beszámolni!  Nem keresek kalandokat,hosszú ismerkedés előz meg egy találkozást! Beszélgetések ,levelek,van hogy a másik miatt, van hogy én miattam! Sokszor mennek félre a szavak és gondolatok, a chat átka! Ilyenkor az embernek fáj az "élet" is ,de van hogy akit imádunk megbocsát  ,mert imád és tovább haladunk!sok ember fajta van itt! Ki hancurt,kalandot,egy kis etye-petyét , szerelmet keres! Az igazi érzésekhez,aki azt keresi sok idő kell és sok kitartás! Értéket itt keresni szinte lehetetlenség, én mégis azt mondom : Van és meg is találtam:)
marus#12011-02-08 17:24:17
Kíváncsi vagyok, kinek mit jelent ez az oldal. Van, aki itt is "komoly" kapcsolatot keres, és van, aki helyén kezeli a dolgokat. Már nem sápítozok azon, ha egy pasinak csak egyszer kellek - habár egyik kapcsolatom sem így indul - hanem elfogadom. Minden tekintetben próbálom magam jól érezni, és nem gondolni arra, hogy mi lesz ha...

[1-60] [61-67]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2020BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba5960Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba200Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba3530Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2010Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1510Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.