Nemiszerv kínzás, mint gyönyörforrás

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Nemiszerv kínzás, mint gyönyörforrás
Vagyunk páran,akinek az okoz gyönyört,ha a nemiszervüket kínozzák.
Pl. lehet élvezni, ha a gyertyáról a forró viasz rácsöpög, vagy csalánnal simogatod, vagy kis elektroszexet alkalmazol, vagy tűkkel szurkálod. Van más ötleted? Oszd meg velünk!
Ezek nem hétköznapi dolgok. Van aki ezektől retteg, de sokakat izgat, csak nem merik kipróbálni. 
Ha téged is izgat az ilyesmi, itt a helyed! Itt elmondhatjuk egymásnak, kinek mi okoz örömet, milyen különleges módszert ismer.
Egy fontos: TILOS OLYAN DOLGOKAT MEGOSZTANI MÁSOKKAL, AMI MARADANDÓ KÁROSODÁST OKOZHAT!!!
Egyébként meg jó élvezkedést!
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
pervibiszex#62010-03-13 23:06:11
Válasz a(z) 5-es üzenetre:Ez izgalmasnak hangzik. Ki fogom próbálni.
somasz#52010-03-11 13:39:44
Egy drótot beledugtak a húgycsövembe, majd elektrosokkal áramot vezettek bele. Isteni, próbáld ki!
abrupt#42010-03-10 23:51:35
Ha valakit érdekel egy kis cbt-s játék, olvassa a reglapomat!

K.
popej#32010-03-09 10:37:39
Elöre bocsátom nekem már csináltak ijet kb 20cm hosszú 2és fél cm vastag égő gyertyát az égöfelével nyomtak a seggembe-és azota is vágyom az ijesmire /Szia popej voltam/
kilencnad#22010-03-02 12:23:35
Elég sokan látták a képeimet,amiket a sajátkészítésü farokzáramról tettem fel.Viselés közben természetesen.Engem ez dob fel,föleg,ha belekeményedek.Terveimközött szerepel,hogy lakatot füzetek a makkomba,és elmegyek egy domonához,hogy feltöltse a zacsimat és megkatéterezzen.Kilencnad.
s-p-s#12010-02-22 22:06:36
kis gyertyát be lehet dugni a hugycsőbe  és meg is lehet gyújtani
próbáld ki
üdv

[1-6]






A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.