bdsm

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

bdsm
Ki mit szeret a bdsm erotikában?Szerintetek valaki csak sub lehet?Szerintetek nem lehet valaki mind a kettő.MONDJÁTOK MEG A VÉLEMÉNYETEKET.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
arnyekmester#212009-09-17 14:38:51
Válasz a(z) 20-as üzenetre:a szeretett azt senki sem tudja leírni vagy gondolod hogy igen?Nem vagyok terrorista de mióta meg írtam azóta válság van a világba.Bocsi
club2#202009-09-09 19:10:40
te irtad:"ezért üzenem a világ összes pénzéhes vezetőinekhogy én ezt megtorlom rajtuk." te irtad barátom, nem én erre kérdeztem hol a szeretet?Szerintem eltévedtél ez nem a hogyan legyünk terroristák kis oldala
arnyekmester#192009-06-11 19:20:42
Válasz a(z) 18-es üzenetre:mivel torlod?bdsm szeretettnél nincs jobb-e világon.?
club2#182009-03-21 19:29:55
megtorlom ejnye már a bdsm szeretet
arnyekmester#172009-03-21 12:53:22
A(z) #17 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
varnyu#162009-03-18 20:44:39
Válasz a(z) 15-es üzenetre:

Nagyon szivesen! De szerintem már megint lökni kéne rajta egy kicsit  :-D 
arnyekmester#152009-03-03 17:43:13
Válasz a(z) 1-es üzenetre:Bocsi mindenkitől de igazából nem tudtam hogy mit is irhatnák ugyhogy kőszőnőm a kezdeti lőkést varnyu
arnyekmester#142009-03-03 17:34:08
Válasz a(z) 13-es üzenetre:engem is nadrágszijal vertek talán ezért szeretem a verést persze kiszolgáltatott helyzetben 9-éves voltam mikkor análisan izgatam magam nem tudom mért de jól esett nem tudom hogy molesztáltak-e de mindegy mert ezzen már senki nem változtathat sokáig haragutam a világra de ma már nem félek mert érzem hogy van egy komolyabb szebb és misztikusabb világ a bdsm.
lesfleursdumal#132009-02-19 16:02:07
Engem speciel pálcáztak gyerekkoromban, de én ezzel most már mit kezdjek:)? Ha ez az útja a rituális megtisztulásnak, akkor ez az. Én nem bánom. Nekem többet használ, mint a pszichológus alkalmanként nyolcezer forintért:). A filmekből nem érdemes kiindulni, azok extremitásokat mutatnak be. A vizuális ingernek mindig erősebbnek kell lenni, mint a szexuális ingernek, ezért ezek nem mérvadók. Egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan nőt ismerek, aki ilyen szinten mazochista. Megint a régi közhely: jó az, ami mindkét félnek jó (és nem okoz maradandó lelki vagy testi károsodást, ha ezt még hozzátehetem).
ferj#122009-02-19 07:56:52
Ebbe tényleg nincs mit belemagyarázni.
varnyu#112009-02-18 17:16:29
Válasz a(z) 9-es üzenetre:

Én csak a magam nevében beszélhetek:
Az én gyerekkoromban egy hangyányi olyan élmény sem volt, ami engem erre terelt volna. Jó gyerek voltam, szerettem tanulni, általában szótfogadtam. Szinte soha nem kaptam büntetést semmiért, mert nem is volt okuk a szüleimnek büntetni. Egy kivételével. Egyszer - kb 5-6 éves lehettem - apukám valamiért egy órára a sarokba állitott (már arra nem emlékszek, hogy mi miatt). Ezen olyan dühös lettem, hogy az egy óra leteltével nem voltam hajlandó kijönni a sarokból. Végül a szüleim könyörögtek, hogy jöjjek már ki  :-D  Ha valaki ebbe bele tud magyarázni bármit a BDSM iránti vonzalmamról, érdeklődéssel fogom olvasni  :-) 
bogi-#102009-02-13 06:24:15
Válasz a(z) 9-es üzenetre:

Nem tudom mire értetted a lelki szükségletet. És azt sem tudom, hogy másnak ez miért kell az élvezeten túl....csak, hogy nekem lelki szükséglet, de nem a büntetés, nem az, hogy verjen az Uram....nálam a szív és lélek együttesen "követeli meg" azt, hogy szolgáljam, hogy átadjam magam Neki.
Egyébként....hogy ez honnan eredhet? Anno próbáltunk erre választ találni, ha visszalapozol a fórumokba megtalálod....nem sikerült. Nem lehet általánosítani...engem nem vertek a szüleim, nem panelszobában nőttem fel, hamar felnőtté váltam...még gyerekkoromba..
Én azt mondtam, hogy a D/s-t valahogy úgy hasonlítanám a szülő-gyerek kapcsolatához, hogy abban is benne van a féltés, óvás, szeretet, törődés a tisztelet a bizalom az ÉRTE megtenni bármit. És nem azért teszem ezt a hasonlatot és nem azért van szükségem a D/s-re mert nem kaptam meg én mindezeket a szüleimtől, vagy nem adhattam...hanem mert kaptam és kapom, de már nem gyerekként, Nekik nem kell bizonyítanom...
ferj#92009-02-12 12:34:01
Köszönöm a részletes ismertetést. Lehet, hogy tévedek, de úgy ítélem meg, hogy ez egy lelki szükséglet. Hogy honnan eredhet, nem tudom. Talán a gyermekkorból, valamilyen élmény folytán. Egyszer a feleségemmel, talán viccből elkezdtük egymás fenekét tenyérrel paskolni, a végén szép pirosak lettünk. Érdekes érzés volt utána egy darabig. Szerencsére a pirosság néhány óra múlva eltűnt, viszont nagyon viszketett a paskolás helye.
bogi-#82009-02-11 19:45:46
Válasz a(z) 7-es üzenetre:

Én nem kövezlek meg, az ilyenek számomra sem izgatóak, és egyáltalán nem is erotikusak. Az a kötözés viszont, amiről Lesfleursdumal írt, az más....egy bondage lehet erotikus. Véraláfutásosra vert fenék....ez sem erotikus, számomra azonban érezni azt a fájdalmat, amit másnap az érintése okoz,,,,az valami megmagyarázhatatlan érzés...bűntudat, szégyen...ez is megdöbbentő lehet a számodra..igen, bűntudatom van, hogy akaratlanul, akarattal, de vétettem az akarata ellen....és szégyen, hogy a fenébe, nem vagyok képes a természetemből fogva csendben és kellő alázattal viselkedni.És a bűntudattal járó megaláztatottság érzése,,,na az egyenesen puncinedvesítő....és ilyenkor kívánom azt, hogy bárcsak képes lennék arra, hogy ezért az érzésért könyörögjek magáért a fájdalomért. Nem tudom mihez hasonlítani ezt az érzést és biztos vagyok abban, hogy aki nem élte át, az nem is értheti meg.
Tűk a mellben, meg elszorított erek...mellek...visszataszító és undorító számomra is.
Hogy akkor mi az erotikus a D/s-ben? Erotikus az amikor simogat, erotikus az, amikor ott térdelek a lábaimál, amikor kezet csókolok Neki és érzem, hogy úgy tekint rám, mint arra a vadra, akit megszelidített. És erotikus az, amikor büntetés után tartja a kezét, hogy köszönjem meg a kéznek, hogy újra próbálkozott jobbá tenni engem.
És erotikus a pillantása, amivel bárhol, bármikor képes tudatni velem, hogy hol a helyem..
ferj#72009-02-11 09:18:00
Igazatok lehet, én csak arra tudok hivatkozni, amiket filmeken, egyéb képeken látok és az sokszor elborzaszt. A véraláfutásosra vert fenekek, a tűkkel összeszurkált keblek, a kötelekkel annyira összekötözöttek, hogy láthatóan gátolt a vérkeringésük,bennem bizony félelmet keltenek. Ne kövezzetek meg érte, de ezek a látványok semmilyen erotikát számomra nem sugároznak.
varnyu#62009-02-10 17:30:50
Válasz a(z) 3-es üzenetre:

A "véresre verés" és a BDSM igen távol állnak egymástól.....  ;-) 

Biztos van olyan is, aki a BDSM zászlaja alatt ilyeneket csinál, de szerintem elenyésző számban.
Viszont a hétköznapi kapcsolatokban/házasságokban szignifikánsan több ilyen szomorú eset fordul elő.....
lesfleursdumal#52009-02-09 08:39:34
Válasz a(z) 3-es üzenetre:

Hát, nekem van pár képem, amin össze vagyok kötözve (itt is), és ezeket legalább pár tucat ember erotikusnak találja a levelek meg a barátok tanúsága szerint. Van, akit felizgat a kiszolgáltatottság látványa, és az ilyen fokú bizalom gondolata. Ehhez nagyon nagyfokú bizalom kell. A véresre vert, súlyos egészségkárosodás veszélyének kitett delikvensekhez semmi közöm, én ezt soha nem igényeltem,sőt, elzárkózom előle. Vannak viszont fokozatok. Lehet a korbácsot meg a pálcát úgy is használni, hogy ilyesmiről szó sincs. A fájdalom meg a gyönyör alapvetően rokon érzések, erősítik egymást.
varnyu#42009-02-09 08:14:31
Válasz a(z) 3-es üzenetre:

Ugy látszik, hogy eddig nagyon rossz képeket, filmeket láttál!!! Az igazi BDSM ettől messze áll (hála az Égnek) és *mindig* a két fél megegyezésén alapul. 

"Az Erőszak bántás, az SM játék
Az Erőszak gyalázat, az SM imádat
Az Erőszak zsarnokság, az SM együttlét
Az Erőszak düh, az SM szeretet
Az Erőszak vandalizmus, az SM művészet
Az Erőszak elszigetel, az SM összehoz
Az Erőszak elvesz, az SM ad
Az Erőszak kin, az SM öröm"

(idézet Jeromos mester oldaláról)
ferj#32009-02-08 06:46:36
Bennem is felmerült már a kérdés: Egy tehetetlenné összekötözött, védekezésre láthatóan képtelen emberben mi az, ami erotikus? Pláne, amikor olyanokat látok képeken, filmen, hogy közben véresre verik, súlyos egészségkárosodás veszélyének teszik ki a delikvenst. Nekem, ha fáj valami, az mindig ellenkező hatást vált ki belőlem, nem erotikusat. Természetesen lehet, hogy meggyőzhető vagyok...
club2#22009-02-07 03:48:26
Mi az a bdsm erotika? édi bilincs?
varnyu#12009-01-28 19:50:43
Hmmmmm.
Senk nem hajlandó elkezdeni a fórumot???
/amugy a fórumgazdának illene  :-)  /

[1-21]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2430BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba95120Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#maszti_szoba410Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5960Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4060Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok810Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2920Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.