transzi transzival

itt vagy: Eropolis > Transzneműek negyede > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

transzi transzival
lehet-e valami 2transzi közt?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
stefykecd#182011-06-01 06:55:10
Sziasztok!  Szerintem ha más nem alkalmi s testi kapcsolat is nembeszélve arol hogyan tudnák megbeszélni dolgaikat, hiszen majdnem l cipőben járnak.Az hogy ki a nőiesebb azt a legkönnyebb eldönteni a helyszínen.S ez mindent meg is alapoz márt én személy szerint nagyon szeretnék egy ilyen barátnőt!! !stefykecd.keress ha erdekelnélek puszika
laszu#172011-05-14 18:21:28
Én még nem találkoztam ilyen kapcsolattal, volt egy pár tr ismerősöm, de náluk nem láttam ilyen formátumú kapcsit.#8-as hozzászolónak mondom, hogy nyugi másnak sem. (nekem sem)
erobik#162011-05-14 07:48:26
csak távolról
necc#152011-05-08 07:47:38
*Macsó:* fiatalúr! láthatóan nem tudják itt se sokan, mi a különbség a transzvesztita és a transzszexuális emberek között. De ezt már igazán megszokhattad, ugye? :-) Itt van pl. *transzibaby*, aki _ts_-nek mondja magát itt, de a reglapján pontosan leírja, hogy: "A félreértések elkerülése végett _fiú vagyok_ nem nő!! Transzvesztita vagyok". Nos, az is. Valószínűleg *yinlipao* is hasonló eset, könnyített változatban, (talán csak bugyifetisiszta; ha több: bocsi!)...

*Sydney* aranyom: biztos vagy abban, hogy a 90-es évek előőtt nem voltak ts-ek? Azt hiszem, voltak talán századokkal előbb is, ugyanazzal a lelki vonással, amilyennel ma léteznek - csak hát a testátalakítás újmódi lelemény, korábban erre semmilyen mód nem volt. Könnyebb dolga lehetett a transzvesztitáknak: puszta átöltözéssel eleget tehettek a vágyaiknak.
raastidaa#142011-05-07 16:50:40
A kérdés eccerü, akár a válasz is: igen (esély mindenre van, pl hogy eccer orhajós leszek) . Persze az esély kisebb rá, mint pasi -travi kapcsira.
Mivel a traviknak 2 énje van, a Ffi-travi p.rban 1 Ffi esélyes, hogy jobban elvisel ijen szitut. A tr-tr p.rban már mindkét félnek 2-2 énhez  kell tudni alkalmazkodni. Hozzáadódik a dupla hiszti' ami a titkolózásokbol és a 4fal közötti életböl adódik, és a végeredmény az, hogy minek, eccrübb egy ts-el, or fiuval 'azaz a válasz: inkább nem.
yinlipao#132011-05-01 22:01:33
szevasztok emberek. szerettem magamon a női ruhát, azt tudom hogy bi vagyok de fantasztikus mikor egy nő, mint férfi a nővel bánik velem. transzszexuálisok közt is lehet jólmüködő kapcsolat. voltak barátaim akik mint normál házasok kezdték, gyermekeket neveltek fel, aztán nyugdijjasokként váltottak.
transzibaby#122011-05-01 14:32:02
Válasz a(z) 11-es üzenetre:Én is ts vagyok, de még nem gondoltam tartós lelki kapcsolatra. Csak az élvezetek, nőként szeretkezem, női ruciban.
susanne#112011-04-30 17:27:43
Szerintem nincs lehetetlen, csak akarni kell.
Én is ts vagyok, és már nekem is volt kapcsolatom, bár most 1 biológiai nővel vagyok együtt.
sidney#102011-02-26 09:43:16
Válasz a(z) 9-es üzenetre:

Szeintem azért vesznek minket travika egy kalap alá a transzikkal, mert a trnszvesztiták előbb voltak, mint a transszexuálisok. 1930-ban például rengeteg travi volt visont egy ts sem. Ts-ek viszon a 90-es évek eljeétől kezdve vannak csak. A kapcsolat. Hmmm eléggé elgondolkodtató. Szerintem a kölcsönös bizalom és szimpáta mindenképpen kell hozzá. Én mondjuk tuti egy travival vagy ts-sel sem tudnék járni, mivel a pasikat szeretem. De ugyanakkor nem tartom kizártnak egy ilyen kapcsolat lehetőségét.
macso37#92011-02-26 00:46:07
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/74517.jpg
Ajajj, de még mennyire, hogy lehet, mármint két ts között kapcsolat...Mivel a kérdés nem csak két ts-csaj közötti kapcsolatra konkretizálódott, így én általánosságban válaszolok, és saját példámat hozom fel, miszerint én már sok ts-csajjal alakitottam ki harmonikus kapcsolatot ts-pasi létemre. Még egyszer hangsulyozom, két transzszexuális kapcsolatáról beszélek, mert a kérdésben a transzi szó hangzott el, bár kérdés hogy maga a kérdező meg tudja e különböztetni a transzit a travitól, mert sokan egy kalap alá veszik őket. Én kifejezetten az mtf-ekre bukom, ftm létemre. Üdv.
kellybundy#82011-02-21 09:40:07
Én személy szerint bukok a transzikra,írtam is néhánynak,de még válaszra sem méltatnak:( pedig a nem is válasz.
necc#72011-02-09 07:45:48
Igen, a *tapasztalatom* szerint, lehet. :-) Volt ilyen kellemesnél sokkal többet adó kapcsolatom, bár nem lett nagyon tartós. És persze nem egy kalandot is megéltem olyanokkal, akik csak ún. "női fehérnemű kedvelők" voltak. Érdekes volt mindegyik - de ha lehet, *kerüljetek elő inkább ti, férfias pasik*! :-)
sidney#62011-02-09 06:43:44
Szerintem igen lehet. Ha meg van a kölcsönös szimpátia és bizalom akkor igen. Mondjuk én személyszeint nem bizti hogy be tudnám vállalni de ugyanakkor nem tartom kizártnak.
harisfiu#52011-02-08 21:48:35
semmi sem lehetetlen, aki keres, az talál
kellybundy#42011-02-08 19:34:27
Válasz a(z) 3-es üzenetre:Hát igen,ez nem egyszerű,sőt...néha tulságosan is nehézz.
adughato#32011-02-08 15:36:41
szerintem nem is olyan egyszerű ...sajnos
lefotoznal#22011-02-07 08:17:31
Szerintem igen.
Bár én csak fehérnemű-kedvelő vagyok, de volt már kellemes kalandom travival.
kellybundy#12011-02-06 16:44:31
szerintetek egymàsra találhat 2transzi?

[1-18]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3340BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba93141Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti110perverzek

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1020Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4860Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4740Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok310Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1820Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.