Simple vásárlói tájékoztató

tere-fere

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

aareesz

tere-fere
Ez egy fórum azoknak, akiknek van valami fontos mondanivalójuk, humoros történetük, stb. vagy bármi kikívánkozik valakiből ami érdekes vagy tanulságos lehet mások számára is.
Nincs alaptéma ezért itt, ha valaki eltér a hozzászólások tartalmától, vagy a kommentek nem épülnek logikailag egymásra az nem minősül trollkodásnak.  :o 
Humor és önirónia tekintetében senki ne fogja vissza magát! :D 

De a moderálás jogát fenntartom!!!  :P 

"Bolond vagyok, de nem hülye!"     :D 

(Az ötlet egy kedves hölgyismerősömtől származik, de neki már van fóruma. Ezért ha ez sikeres lesz, akkor az nem az én érdemem, hanem az övé.)

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
aareesz
#326 (2017-09-20 16:26:16) |
Válasz a(z) 325. üzenetre: 
Időrend. Először csinálsz valami hülyeséget. Nem sokkal utána megbánod. És utána szép/vicces emlék lesz belőle, és nem biztos, hogy szégyellni kell.
Amin legszívesebben sírtál volna, évek vagy évtizedek múlva nevetve meséled el.
Erre gondoltam. ;)

[ugrás az előzményre]
esther
#325 (2017-09-20 15:38:52) |
Válasz a(z) 324. üzenetre:

De van értelme megbánni?  :napersze: 
Akkor azt gondoltad, vélted helyesnek, az akkori eszeddel, tudásoddal..
Utólag verni a fejed a falba, nem sok értelme van. Abban a helyzetben is te, *önmagad*  voltál, talán pont arra a pofonra/jó élményre volt szükséged, hogy azzá válj, akivé ma lettél.. ;) 

Még, hogy elmesélni?? Hogyisne! Maradjon csak jó emlék utánam. :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#324 (2017-09-19 17:59:49) |
Ha csak olyan dolgokat csinálnánk amit később nem bánunk meg, akkor teljesen unalmas lenne az életünk. És nem volna mit sírva/röhögve elmesélni az unokáinknak. ;) 

Egy saját gyártású közhely. :D  :D  :D 
aareesz
#323 (2017-09-17 08:49:26) |
Tudom értékelni amikor egy köcsög letilt. :D
mattioni
#322 (2017-09-14 15:07:46) |
Válasz a 321
Aki szép az szép,:)
esther
#321 (2017-09-14 15:04:12) |
Válasz a(z) 319. üzenetre:

Köszi mindkettőtöknek, sajna én ennyire nem értek hozzá, és igazából nem volt még példa arra, hogy annyira gyanús legyen valaki, hogy bármiféle kutató munkát végezzek utána.

Amit felteszek, azt szándékosan töltöm fel. Mondjuk nem azért, hogy nyomozzanak utánam,vagy letöltsék. Nem is értem, mit ér vele, aki képet lop, vagy felhasznál más nevében. :/  ( erre azért már volt példa sajnos)
A neten milliónyi kép van, minden stílusban,ki-ki válogathat kedvére.Én ugyanolyan idegen vagyok a képlopó számára. Ha meg arról akar meggyőződni, hogy valódi vagyok-e, akkor ott a kamera. Vállalom magam, az arra érdemesnek, akár személyesen is. ;) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#320 (2017-09-14 10:09:13) |
Válasz a(z) 316. üzenetre:
Az egy dolog hogy feltetted.
De utána a kommentek hozzá...ezért kerestem meg az eredetit. :(
Mostanában csöppet érzékeny vagyok a valóság torzítására, bocs. :( Majd elmúlik. ;) :D
De tényleg nem árt odafigyelni.

[ugrás az előzményre]
pandora
#319 (2017-09-14 10:05:44) |
Válasz a(z) 318. üzenetre:
Kép mentése:
1. Legegyszerűbb a windows része, képmetszőnek hívják.
2. Haladó Chrome felhasználóknak Google Chrome F12, majd ott a kép megkeresése a html kódban, jobb katt - megnyitás új lapon, jobb katt, mentés másként.

[ugrás az előzményre]
esther
#318 (2017-09-14 09:50:45) |
Válasz a(z) 315. üzenetre:

:)  Nekem nem működik. Próbáltam a te képeddel. ;)  Innen nem lehet képet menteni, sem kivágni. ( Hála égnek!) 
Már javasoltam-de most megteszem újra- hogy átlósan egy eropolis felirat kéne minden ide feltöltött fotóra.
Egyébként meg  :napersze:  hát igen..tudjuk, a net nem felejt. 

[ugrás az előzményre]
esther
#317 (2017-09-14 09:43:17) |
Válasz a(z) 316. üzenetre:
Oszt mire? :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#316 (2017-09-14 09:33:15) |
Válasz a(z) 306. üzenetre:
Sokat gondolkodtam, hogy a perzselo-vagyak hsz-ei után van-e még mit hozzá tenni.
Van.
Oké. Olyat tettem fel amit nem ellenőriztem.
Hiba volt.
De a kép jelentését illetően (az eredeti ismeretében) nem változtat semmit. 
Eddig is lehetett tudni, hogy a szex befolyásoló tényező a politikában, (a politikusok hálószoba, vagy azon kívüli dolgaira gondolok :D ) de ez egy új tényezőre világít rá.

[ugrás az előzményre]
angie07
#315 (2017-09-14 00:13:08) |
Válasz a(z) 314. üzenetre:
1.  kép megnyit -->  ctrl+c -->  paint megnyit --> ctrl+v --> lényeg kijelől, kivág --> új paint nyit, beilleszt, ment.
2. google megnyit --> képek kiválaszt --> fotó ikon katt (keresés kép alapján) --> (előzőleg mentet) kép feltöltése -->  húúúhha  ajjaj.... soha többet képet sehova sem feltöltesz majd  :o  :/  :*  

[ugrás az előzményre]
esther
#314 (2017-09-13 11:16:51) |
Válasz a(z) 306. üzenetre:
 :o  :o 
Hogy te miket nem találsz?? Ügyeeeeeeeeees! :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#313 (2017-09-12 20:30:22) |
Válasz a(z) 312. üzenetre:  Mea Culpa hölgyem, megadom magam!  Fejemre húzom a faroksapit, és nyugovóra térek!  :-D

[ugrás az előzményre]
pandora
#312 (2017-09-12 20:28:52) |
Válasz a(z) 311. üzenetre:
Ezzel az erővel a fejedre is photoshopolhatják, aztán kiplakátolják vele a közönségi portálokat.
A lényeg tök ugyanaz!!! 
Nem kéne mindennek bedőlni és jól megítélkezni. 

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#311 (2017-09-12 20:23:58) |
Sajnos bármennyire is mást akartak mondani ezzel, a látszat mégiscsak az hogy egy nő nyílt utcán mutogatja a vagináját.  
Lehet hogy akkor-ott talán volt értelme a pina-sapinak, de pár pillanattal később már csak egy nő pina-sapival. 
Amit bárki, bármilyen célra manipulálhat. 

Ezért sem hordom az ajándékba kapott kötött faroksapit. Bármilyen jól is áll!   :-D
pandora
#310 (2017-09-12 20:16:11) |
Válasz a(z) 309. üzenetre:
Valami angol spíler talán le tudná szabatosan fordítani.
Egy biztos. Nem azt jelenti hogy "ennyire faszra vágynak". :/  :napersze: 

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#309 (2017-09-12 20:11:38) |
Válasz a(z) 308. üzenetre:Nem gondoltam hogy politikai jellegű, magát a feliratot sem tudtam értelmezni.

("Hallom a puncimat"???)

[ugrás az előzményre]
pandora
#308 (2017-09-12 20:06:20) |
Válasz a(z) 307. üzenetre:
Igen, szerintem is így van, és a linkelt cikk is valami hasonlót magyaráz.
Egy szóval sem mondtam hogy egyetértenék velük! 
*Annál is inkább, mert ezen a felületen nem politizálunk. És ez maradjon is így.*
Minden ideológiától függetlenül tény hogy kiálltak valamiért amiben hisznek (és itt teljesen lényegtelen hogy abban én hiszek-e vagy sem), az arcukat *ahhoz* az ügyhöz adták. 
Nem éppen korrekt felhasználni a fotójukat valami tök másra, és szimpla balgaság azt csont nélkül elhinni. 
Sőt, még turbózni is. :/ 

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#307 (2017-09-12 19:59:29) |
Válasz a(z) 306. üzenetre: Nem akarok senki pártjára kelni, de nincs olyan dolog a földön ami felmentést adna arra hogy egy nő nyílt utcán pinát lenget, vagy a fejére húzza azt.  :/ 
Ezzel nem a tiltakozás tárgyát minősíti, hanem önnön magát, és ellehetetleníti   azt amiért (elméletileg) utcára vonult.

Ez a személyes véleményem. Ahogy az is hogy ezeknek a nőknek a többsége csak a brahi kedvéért vonul utcára. 
Jó pár ilyen rendezvényen vettem részt, minősíthetetlen ahogy kivetkőznek magukból. 
Jó példa erre a ligetbeli fairtás ellen tüntetők, akik feltaszigálták szerencsétlen vakot a kerítésre. 
Vagy a nő aki szó szerint eszét vesztve őrjöngött a kerítés tetején.
Az ilyen dolgok miatt az ember inkább elfordul egy eszmétől mintsem csatlakozik hozzá, még ha az adott dolog meg is érdemelné...

[ugrás az előzményre]
pandora
#306 (2017-09-12 19:49:12) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/170033.jpg
Válasz a(z) 298. üzenetre:

Semmit sem magyaráz meg, mert ez egy photosop-kép.
Az eredeti egészen más szöveggel, és teljesen más mondanivalóval készült. Ami azt illeti, egy feminista Trump ellenes tüntetéskor öltöztek a nők punci-jelmezekbe.
https://trueamericanliberty.com/2017/01/26/the-liberal-womens-march/

Ilyen, amikor valaki a látszat alapján hatalmas eszmefuttatásokat kreál...  :napersze: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#305 (2017-09-11 23:28:16) |
Válasz a(z) 302. üzenetre:

Most belőlem is előjött. :D 
Honnan, pedig nem is volt bennem. :o 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#304 (2017-09-11 23:12:49) |
Válasz a(z) 301. üzenetre:
Nem neked szólt.

De szerinted normálisak?
Ennyire viszket nekik?
Oké, hogy faszra vágynak, de legalább a látszatot...

[ugrás az előzményre]
pandora
#303 (2017-09-11 03:29:38) |
Válasz a(z) 302. üzenetre:
Ööööööö...hát ja. :o  :o  :o 

[ugrás az előzményre]
ezogab
#302 (2017-09-10 21:09:59) |
Válasz a(z) 276. üzenetre:Akkor a bunkó előjön belőlem  :*  :*  :*  :*  :D  :D  :D  :D 
No persze messziről jött ember azt mond amit akar, tudom ;)  ;)  ;) 
Szerintem meg csak az őszinteség az egyetlen járható út. Én nem cselekszem másként mert felesleges.
A szűzkislányokról meg annyit az mindenkinek a saját nyomora, de ez az ő döntése.
Sokszor vagyok úgy hogy valaki mond valamit és belenézek a szemébe és mondom neki ne folytasd hazudsz nem érdekel.
Rengeteget megéltem minden szinten az elmúlt időkbe, és ezért ily nagy a pofám, bocsi.
Nem hinném hogy Nőnek és Férfinek kéne valami miatt szégyenkeznie ami benne van vagy amit érez, én úgy értem azt hogy sokan még saját magukat is átbasszák.
Nem hinném hogy az az ember aki magával viaskodik mert pl. volt egy kellemes pár órája az annyira őszinte lenne magával.
Na igen ki mit gondolna rólam??
Ja igen és ilyenkor jön elő belőlem a bunkó, kit érdekel az én életem, akinek fontos vagyok elfogad olyannak amilyen  vagyok.
Tudod kettesszámrendszer , igen nem .
Minden ilyen egyszerű??????
NEM!!! de próbálom leegyszerűsíteni mert különben borul az ember.
Igen de mondhatnád az ember attól ember hogy érzelmei vannak, ez így igaz de amikor nagyon belebonyolódik na akkor jön a csücs a földre, Nincs érzelem nélküli semmi még egy kosza numera sem, mert abban is van érzelem.
De Budha mondta: amíg rajongsz valakiért imádsz, nem lehet tied az "istenek birodalma" 
Nem látsz tisztán
Na nagyon elmásztam
Bocsi

[ugrás az előzményre]
esther
#301 (2017-09-10 17:59:49) |
Válasz a(z) 300. üzenetre:
 :o  :o  :o ilyen közönségesnek még nem is olvastalak?!
A szilvát ha szétszeded, akkor néz ki így (persze bozont nélkül)...nekem legalábbis. :napersze: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#300 (2017-09-09 15:58:07) |
Válasz a(z) 299. üzenetre:
Nekem meg ez jutott eszembe:
Hát ezeket valószínűleg még azért a finom levesért sem baszná meg senki, még ha tejszínhabot tesznek is a pinájukra. 
Csak ezek a szegény afrikaiak, akik már megunták a kisfiúk, kecskék és más háziállatok használatát. :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#299 (2017-09-09 14:07:30) |
Válasz a(z) 298. üzenetre:
Erről az jut eszembe, milyen isteni, fahéjas- szilvakrém levest készítettem, tejszínhabrózsával a tetején. :P  :vigyor:  :vigyor:  :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#298 (2017-09-08 17:09:18) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/169939.jpg
ÜBER ALLES!

CSAK SEMMI POLITIKA!

DE EZ SOK MINDENT MEGMAGYARÁZ.
perzselo-vagyak
#297 (2017-09-08 10:07:28) |
Válasz a(z) 296. üzenetre:

"Mire gondolt a költő?"

*"Ha ezt megveszi valamelyik kiadó, lesz mit ennem pár hétig..."*    :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#296 (2017-09-08 08:39:54) |
Válasz a(z) 295. üzenetre:

"Mire gondolt a költő?"

Kit érdekel?

Utáltam a verselemzést. 
Mire gondolsz te amikor hallgatod, vagy olvasod?
Mi az amit te belelátsz? Ez a lényeg.
A madár egy szimbólum. Nekem most szerelmet, boldogságot jelent. 
De másoknak a szeretet, a béke, a szépség szimbóluma is lehet. Vagy egész más.

[ugrás az előzményre]
esther
#295 (2017-09-08 08:28:22) |
Válasz a(z) 276. üzenetre:

Ez a dal nekem teljesen másról szól. (Révész: Vigyázz a madárra). Számomra a  pazarló életmódról...a szex még véletlenül sem ugrott be, soha.

Na de... már írtam a posztodhoz, ott a véleményem a történtekről, és ide már csak általánosságban írom le a gondolataimat az őszinteségről. :) 

Ha valaki őszinteséget kér tőlem, azonnal visszakérdezek: biztos, hogy tudni akarod?-mindig visszakérdezek. 
Persze a válasz rá: ó, hogyne! De valójában kevesen vannak, akik készek elfogadni az őszinteséget.( a megfogalmazás nagyon fontos, a tálalást meg kell gondolni, mert nem belerúgni akarok a másikba, sem az arcába vágni, csak finoman, de őszintén a véleményemet mondani el)
Én pedig úgy vagyok vele, hogy így, az 5. x felé közeledve, már nincs kedvem sem jópofizni, sem megfelelni, sem olyan emberekkel körülvenni magam, akiknek "viselkednem kell". Aki nem "ad hozzám", aki nem tesz a komfortérzetemhez semmit, az...az mehet a levesbe. :P  
Eljutottam arra  szintre a jellemfejlődésemben, hogy csak olyan emberek vegyenek körül, akik "hozzámtesznek".
Nem kellenek az energiavámpírok, a lehúzó emberek. Akik nem *rám *kíváncsiak. 
Vegyenek körül igaz barátok, őszinte emberek,-ők úgyis a hibáimmal együtt fogadnak el- a többi nem fontos. ;) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#294 (2017-09-08 01:04:03) |
Válasz a(z) 290. üzenetre:

Inkább a forgóajtó ragadt be...vagy szabadult el. :napersze: 

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#293 (2017-09-07 22:30:49) |
Válasz a(z) 292. üzenetre:

Mingyá elsírom magam meghatottságomban :-P :-D

[ugrás az előzményre]
pandora
#292 (2017-09-07 22:22:51) |
Válasz a(z) 289. üzenetre:
Én is. Azért bátorkodtam halvány említést tenni a történtekről, mint a múltam részéről, teljesen név és konkrétum nélkül.
Ahogyan te is, és bárki akinek van szíve, szeret elviekben beszélgetni azokról a dolgokról amik bántják, foglalkoztatják, amit éppen feldolgoz, úgy én is. És fogok is. Mert akinek van szíve, annak vannak barátai is, akik átsegítik a nehéz pillanatokon. És nekem vannak.  <3 

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#291 (2017-09-07 22:21:46) |
Válasz a(z) 288. üzenetre:

Ha nem akarnálak komolyan venni, akkor még be is kapnám.

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#290 (2017-09-07 22:20:36) |
Válasz a(z) 289. üzenetre:

Beragadt a tű bassza meg :-)

De mindjárt kipöckölöm.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#289 (2017-09-07 22:12:21) |
Különben én azt hittem ez már egy lejárt lemez. :D 
pandora
#288 (2017-09-07 22:10:04) |
Válasz a(z) 287. üzenetre:
Mondom hogy kabbe.

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#287 (2017-09-07 22:07:06) |
Válasz a(z) 286. üzenetre:

Mondom, hogy "nagyon ügyes"...

:-/

[ugrás az előzményre]
pandora
#286 (2017-09-07 22:03:25) |
Válasz a(z) 285. üzenetre:
Ááááá ismét köztünk? :O 
Bocs, de asszem én sem ismerem a részleteket. :( Azt csak te ismered. És ezt a legőszintébben mondom.

*Emlékezz vissza arra az egyetlen alkalomra, amikor a szemembe néztél akkor éjjel a pikniken! Basszus ott nincs levél meg fondorlat, _AZ_ vagyok én!* Minden mást képzelsz meg félreértesz. :(

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#285 (2017-09-07 21:56:57) |
Válasz a(z) 281. üzenetre:

Nem ismered a részleteket, így nem is értheted...

Mindenesetre örülök a burkolt lájknak :)

[ugrás az előzményre]
aareesz
#284 (2017-09-07 21:49:56) |
Válasz a(z) 283. üzenetre:
Ebben egyet értünk.
https://www.youtube.com/watch?v=Tpyk3DzaAj4

[ugrás az előzményre]
pandora
#283 (2017-09-07 21:47:06) |
Válasz a(z) 279. üzenetre:
Nem képzelegni kell hanem cselekedni. Kabbe.

[ugrás az előzményre]
pandora
#282 (2017-09-07 21:46:04) |
Válasz a(z) 281. üzenetre:
Így igaz. És nevetséges dolog is. :(
Én megbeszélném face to face, de ha egyszer valaki nem mer velem találkozni, nem tudok mit csinálni.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#281 (2017-09-07 21:37:28) |
Elég szar ám azt olvasni, hogy két általam kedvelt ember marja egymást, ahelyett, hogy korrekt módon tisztáznák a véleménykülönbségeket, vagy az egymás iránti érzelmeiket. :( 
pandora
#280 (2017-09-07 21:31:38) |
Válasz a(z) 279. üzenetre:

Akkor válaszoltam nyíltan, UTOLJÁRA. A blogomban.
És ezúton is kérlek, fejezd be ezt az óvodás szintű leskelődést és ki-be regisztrálást! 

Vagy beszéljük meg felnőtt módon, vagy hagyj békén.
Kérlek. Pont azért mert VAN szívem.

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#279 (2017-09-07 21:29:29) |
Válasz a(z) 278. üzenetre:

A legjobbak bazmeg :-/

Örölök, hogy megértesz, akkor most harakiri, remélem, nem  kell visszajönnöm ebben a rossz emlékű holdas gúnyában, a tegnapi telihód amúgy is sok volt :D
Pedig elképzeltem, hogy milyen jót sétálhattam volna Vele holdfürdőzve a Dunaparton. Ó, én balga.

Sok sikert a szívelégedetlenség hatékony terápiájában :)

Blackmoon out

[ugrás az előzményre]
aareesz
#278 (2017-09-07 21:21:32) |
Válasz a(z) 277. üzenetre:
Meg van bocsátva. Különben sem értem ezt az egészet.
És bár én is benne vagyok egy szívzűrben, (vagy inkább úgy mondanám, hogy nem tudok kimászni abból a csapdából, amibe többé-kevésbé tudatosan belesétáltam - igaz akkor nem tudtam, hogy sokkal mélyebb, mint bárki gondolta), inkább nem nyilatkoznék. :o 
Főleg, mert a publikus információk nagy részének sem vagyok birtokában.
Jók ezek az érzelmekkel átszőtt, félreértésekkel és sértődésekkel, önérzettel tarkított történetek. :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#277 (2017-09-07 20:50:01) |
Válasz a(z) 276. üzenetre:

Nos.

A madárijesztőnek ezek szerint nemcsak szívet kell kérnie Oz-tól, hanem eszet is. Már ha feltételezzük, hogy nem értett meg semmit abból, amit írtam. Néha úgy tűnik, de van egy gyanúm, hogy másról van szó sajnos.
Maradjunk egy hosszú pszichoterápia kupon kérésnél, biztos van ilyen is a varázsló zsákjában. :-/

Az írásod kimeríti - ismét, n+1-edszerre - a csúsztatás, totális elferdítés, megkockáztatom, hogy szándékos hazugság fogalmát. 
*Pontosan EZ a jelenség volt az*, ami miatt a holló fejvesztve menekült. Már korábban is elvesztette a fejét, mert ha nem így lett volna, már régen elmenekült volna. De ez egy ilyen hülye holló, hagyta a fejét elcsavarni. Többször is, Jézusom... :-(

Az írásod első fele persze igaz. Pont ez megtévesztő benned, hogy mindig az egyik feled igaz. Hogy az egyik feled mindig igaz, sőt, nagyon igaz. Nagyon ügyesen csinálod.

De hogy a "szexualitásod, fantáziád, és vágyaid őszinte kinyilvánítása" a legcsekélyebb mértékben is közrejátszott volna a holló tovarepülésében, ez nettó hazugság. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de így van. "Durcogással, felháborodással"? Miiii? :o  :o  :o 

Annál is inkább, mert az ultraextrém dolgokat kivéve elég nagy metszete volt a halmazainknak.

A másik félnek fel kéne nőnie? Ez úgy általában igaz (már megint).
Hm. Szerintem a jelen esetben meg a kislánynak kéne felnőnie, aki azt hitte (mert hozzászokott) hogy minden mindig úgy fog történni, ahogy kitalálta.
Hát tessék mérleget vonni retrospektíve, hogy ez hogy sikerült hosszú távon. Úgyis midlife crisis, itt az ideje ennek.

Egyébként pedig döntsd el, hogy folytatod-e a nyilvános provokálást, vagy jobb lenne, ha bekussolnánk mind a ketten most már végre, mert kezd egyre kiábrándítóbb lenni ez az egész fos. Nem azért repült el a holló, hogy a madárijesztő visszarángassa valami újabb trükkel.
Eleget ijesztgette már, elég volt.

Ja, az "Ég veled" Desperado számtól meg elérzékenyültem, én hülye. :-(

Kamu, kamu, kamu az egész!

Lehet, hogy tényleg a krampuszok valók neked, a főkrampusszal az élen. :-(

Elbaszod az egészet még jobban, hagyd már abba. Próbáltam csak a szépre meg az izgisre emlékezni. Köszi, leköteleznél, ha megtennéd.

Megkértelek, hogy ne csináljuk ezt publikusan, nem tartozik senkire. Nem bírtad ki azzal az "odatartottam az arcom a pofonhoz" poszttal. Gratula. Akkor "let's have it your way". :-(

Nekem nagyon nincs kedvem ezt folytatni. Schnitt, bitte.

*Aareesz* bocs az off-ért. Ez egy ilyen időszak úgy látszik :-(

[ugrás az előzményre]
pandora
#276 (2017-09-07 19:10:31) |
Válasz a(z) 269. üzenetre:

"De ott kezdődnek a bajok hogy az emberek saját magukkal nem őszinték, nem hogy mással"

Ahhhhh...igen. A legnagyobb baj az, hogy a "légy őszinte" nagyon sok olvasatban azt jelenti, hogy amit valaki hallani akar, azt lehetőleg hitelesen akarja hallani, igazként, őszinteként. Vagyis valójában ne csak hazudj, hanem azt még nagyon jól is csináld. :(

*Őszinte valaki akkor lehet(ne), ha a másik fél valóban olyan nyitott, hogy bármit is hall, azt képes megemészteni úgy, hogy az a másik ember iránti szeretetének nem feltétele.* Ez akár szexuális vágyakra is vonatkozhat. Hiába mondja a partnered hogy legyél őszinte, de ha az vagy és olyat hall ami nem tetszik, levágja a fejed. ;) Nos, akkor is őszinte vagy? :napersze: 

Nem is olyan régen történt. A szexualitásom, fantáziám, és vágyaim őszinte kinyilvánítására a következőket kaptam válaszként (durcogással, felháborodással, elmeneküléssel egybekötve). :) 

Ember, a világból csak
A sajátod érdekel,
A szükség határát oh, ritkán hagytad el.
Azon túl szintén van világ,
Gondolhatod, ott gondolnak rád
S, értük a mindent jól vigyázd!

Hhhhhhhhh...mégiscsak jobb a szűzlányt játszani és képmutatni? Ha valaki nem ezt teszi, akkor könnyen megkapja férfiaktól a szívtelen pecsétet akit csak a saját élvezete érdekel és mozgat.
Amikor nincs érzelem, csak test, akkor szuperül műxik az őszinteség. De amint érzelmek vannak, már nem fogadókész a partner az őszinteségre. :(

Ennyit az őszinteségről. Basszus ahhoz a másik félnek is fel kéne nőni. :( 

[ugrás az előzményre]
esther
#275 (2017-09-07 15:48:50) |
Válasz a(z) 274. üzenetre:
Pfffffffffff..ma én is pont ezen mérgelődtem, hogy hová írjam be, azt hogy idegesítően ugrál az oldal?! :merges:  Így esik meg, hogy a téma helyett, olyan lapjára kattintok akiére eszem ágában sem volt, csak mert ugrott egyet az oldal, mire betöltötte. :P 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#274 (2017-09-07 15:39:13) |
Ó, de balfasz vagyok. Most vettem észre, hogy rossz helyre tettem fel a harisnyás képeket. :D  :D  :D 
 (Az a kurva ugrálás a kibaszott reklámok miatt.)
aareesz
#273 (2017-09-07 15:25:04) |
A(z) #273 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
aareesz
#272 (2017-09-07 15:24:21) |
A(z) #272 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
ezogab
#271 (2017-09-06 23:55:05) |
Válasz a(z) 264. üzenetre:nem közhely, nagyon nem hallgatunk a megérzésünkre , na azt azzal is baltázzuk el azt a dolgot.
amikor a fejedhez kapsz tudtam bakker!!!
És ebbe nagyon mélyen belelehetne menni, de senki nem olvasná el :D  :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#270 (2017-09-06 15:36:26) |
Válasz a(z) 264. üzenetre:
Huuuu..egy adatlapon olvastam anno valami ilyesmit:
" nem az a szabadság hogy bármit megtehetek, hanem hogy dönthetek úgy is hogy nem teszem meg"

[ugrás az előzményre]
ezogab
#269 (2017-09-06 06:10:49) |
Válasz a(z) 265. üzenetre: :D  :D  :D 
Semmi nem kötelező hál'istennek  :D  :D  :D 
Van az embernek egy alapprogramja, van egy amit összerakott fent és ez életbeli alakulások. No ebből a "katyvaszból" elég érdekes dolgok jönnek össze mindenkinek minden korban.
A másik egyikünk sem így gondolkodott tízen húszon évesen  :D  :D  :D 
Én csak arra utaltam hogy amit most látunk annak is volt egy előzménye, ja igen hajlamosak vagyunk pl. a következő nemzedéknek vizet prédikálni és mi meg bort iszunk. Igen megent az álszentség.
És még egy szösszenet minden betegség lelki eredetű, és az elfojtott vágyak ott vannak és sajna ott is maradnak, na ez elég sok minden tud okozni, de az el nem fogadott életszituációk is.
Igen nincs két egyforma ember, de vannak princípiumok az létezésben, ja és még valami nagyon sokan lebecsülik a gondolat erejét :D  :D  :D 
Persze hogy voltak orgiák, mert nem csak a kamaty volt a lényeg vagy egyáltalán nem az? ;)  ;)  ;) 
Kötelező??????? Isten őriz!!! De ott kezdődnek a bajok hogy az emberek saját magukkal nem őszinték, nem hogy mással  :D  :D  :D 
Szóval csak azt a tévhitet kéne el hessenteni hogy a nagypapik és a nyagymamik szentek volta, hál'istenek nem mert akkor mi sem lennénk, csak mi már ennyit láttunk az életükből, ennyi.
És ez nem bántásnak szántam, ne félre érteni. ;)  ;)  ;) 
És ha akarnánk sem tudnánk egyformák lenni, még ha a világ ezt is szeretné, de ez már egy másik történet :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
pandora
#268 (2017-09-05 21:38:21) |
Válasz a(z) 267. üzenetre:
A gyávaság félelem a következményektől. Vagyis mégiscsak árnyalja a döntést, és nem is biztos hogy indokolatlan.
A lustaságnak is lehetnek okai.

Ha valamit nem teszünk meg, akkor mégsem akarjuk 100% megtenni. :( Csak esetleg néhány érvet a tudati felszín alá nyomtunk, amik aztán így törnek elő.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#267 (2017-09-05 21:34:02) |
Válasz a(z) 266. üzenetre:
Ez szerintem arról szól, amikor minden körülményt figyelembe véve megszületik egy jónak tűnő döntés, csak gyávaságból, vagy lustaságból nem hajtjuk végre.
Az amikor teljesen kiszámíthatatlanok egy cselekmény következményei és ezért nem merjük meglépni, az más teljesen más történet. 

[ugrás az előzményre]

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-326]

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.